Меню
Your Cart

Декоративні штукатурки

Декоративна сіліконова структурна штукатурка Колорит (Kolorit) Farbmann Standart B, база LАР 25 кг
Розпродаж
Виробник: KOLORIT Артикул: 11307095
Сфера застосування Декоративна силіконова структурна штукатурка «баранчик». Призначена для захисту і декорування міцної цементно-вапняної штукатурки, бетонних та інших мінеральних поверхонь, а також систем утеплення. Утворює покриття, стійке до агресивних кліматичних впливів і промисловим забрудненн..
2 506.87 грн. 2 193.63 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610616
Сфера застосування Штукатурка акрилова "Камінцева" зерно 1,5 мм  Shtock, Verputz K15 (V2), База С, 25 кг. Готова акрилова суміш для високоякісного декоративного тонкошарового оздоблення всередині та ззовні будинків для отримання "камінцевої" фактури з розміром зерна 1,5 мм. Призначена для декоративн..
1 700.00 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610608
Сфера застосування          Штукатурка акрилова "Камінцева" зерно 1,5 мм  Shtock, Verputz K15 (V2), База А, 25 кг. Готова акрилова суміш для високоякісного декоративного тонкошарового оздоблення всередині та ззовні будинків для отримання "камінцевої" фактури з розміром зерна 1,5 мм.          Признач..
1 700.08 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610610
Сфера застосування           Штукатурка акрилова "Камінцева" зерно 2,0 мм  Shtock, Verputz K20 (V3), База А, 25 кг. Готова акрилова суміш для високоякісного декоративного тонкошарового оздоблення всередині та ззовні будинків для отримання "камінцевої" фактури з розміром зерна 2,0 мм.           Призн..
1 722.85 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610612
Сфера застосування Штукатурка акрилова "Короїд" зерно 2,0 мм Shtock, Verputz R20 (V5), база А, 25 кг. Готова акрилова суміш для високоякісного декоративного тонкошарового оздоблення всередині та ззовні будинків для отримання фактури  "короїд" з розміром зерна 2,0 мм.           Призначена для декорат..
1 765.81 грн.
Виробник: CERESIT Артикул: 10111003
Сфера застосування Штукатурка акрилова Церезіт (Ceresit) СТ 60 спеціалізована для декоративного оздоблення поверхонь всередині і зовні будинків, по бетонних, підготовлених цегляних, обштукатурених основами в системах термоізоляції фасадів, а так само всередині приміщень по основах з гіпсу, гіпсокарт..
2 035.01 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610605
Сфера застосування Штукатурка мінеральна "Камінцева" Шток (Shtock) використовується для високоякісного, тонкошарового, декоративного оздоблення бетонних, цегляних, підштукатурених поверхонь всередині та зовні будівель. Застосовується в системі теплоізоляції фасадів будинків з метою отримання «камінц..
622.41 грн.
Виробник: KREISEL Артикул: 10606003
Сфера застосування Декоративна мінеральна штукатурка Крайзель (Kreisel) застосовується для ручного виконання декоративних фактурних штукатурок на рівних і міцних мінеральні штукатурки покриттях, ГКЛ, а також на армований шар у системах утеплення стін будівель Kreisel Turbo S і W. Для внутрішніх і зо..
698.83 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610606
Сфера застосування Штукатурка мінеральна "Камінцева" Шток (Shtock) використовується для високоякісного, тонкошарового, декоративного оздоблення бетонних, цегляних, підштукатурених поверхонь всередині та зовні будівель. Застосовується в системі теплоізоляції фасадів будинків з метою отримання «камінц..
665.85 грн.
Виробник: KREISEL Артикул: 10606004
Сфера застосування Декоративна мінеральна штукатурка Крайзель (Kreisel) застосовується для ручного виконання декоративних фактурних штукатурок на рівних і міцних мінеральні штукатурки покриттях, ГКЛ, а також на армований шар у системах утеплення стін будівель Kreisel Turbo S і W. Для внутрішніх і зо..
698.83 грн.
Виробник: KREISEL Артикул: 10606001
Сфера застосування Декоративна мінеральна штукатурка Крайзель (Kreisel) застосовується для ручного виконання декоративних фактурних штукатурок на рівних і міцних мінеральні штукатурки покриттях, ГКЛ, а також на армований шар у системах утеплення стін будівель Kreisel Turbo S і W. Для внутрішніх і зо..
575.97 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610607
Сфера застосування Мінеральна штукатурка "Короїд" Шток (Shtock) використовується для високоякісного, тонкошарового декоративного шару, обробки бетонних, цегляних, під штукатурених поверхностей всередині і зовні будинків. Застосовується в системі теплоізоляції фасадів будинків з метою отримання факту..
477.08 грн.
Показано з 1 по 12 із 71 (всього 6 сторінок)

Декоративна штукатурка, фасадні штукатурки

Декоративна штукатурка відноситься до модифікації фінішного покриття стінових поверхонь, створює захисний шар, виконує функцію декору, надаючи стінам естетичний вигляд. Застосовується зовні будівлі мокрим способом.

Фасадна декоративна штукатурка дуже функціональна, виконуючи роль покриття:

 • вирівнюючого;
 • захисного;
 • утеплювального;
 • декоруючого.

Декоративні штукатурки відрізняються за такими параметрами:

 1. За матеріалом виготовлення;
 2. По фактурі;
 3. За готовностю (готова до застосування в ємностях; в мішках, потребує розведення).

Види декоративної штукатурки

Декоративна штукатурка для зовнішніх робіт різниться за складом інгредієнтів. Суміші інноваційного покоління полегшують працю майстра завдяки поліпшеним властивостями, що дозволяє створювати складні різноманітні структури фасадів.

Цементна декоративна штукатурка

Цементні штукатурки виготовляються і продаються у вигляді сухих сумішей, вимагають приготування для початку робіт. Крім базової цементної складової, до складу штукатурки входять:

 • наповнювачі мінерального походження з фракціями 1-4мм;
 • модифікатори специфічного виду для поліпшення експлуатаційних характеристик;
 • полімерні добавки для пластичності.

Акрилова декоративна штукатурка

Вже готова до нанесення суміш, відпускається в ємностях певного обсягу. Склад акрилової штукатурки:

 • акрилові смоли в якості в'язкої основи;
 • емульгатор для полегшеного розведення водою;
 • піщано-мінеральна складова;
 • модифікатори.

Ціна акрилової декоративної штукатурки вище цементної, вона легка в нанесенні та затиранні. Володіє зносостійкістю, довговічністю.

Силікатна фасадна штукатурка

До складу силікатної декоративної штукатурки входить рідке скло, завдяки чому штукатурка має видові властивості:

 • завидна вологостійкість;
 • неймовірна міцність.

Мінеральні включення надають обробці додаткові декоративні властивості, дозволяючи декорувати стіни в різних техніках (короїд / баранчик).

Силіконова фасадна штукатурка

Основа силіконових штукатурок представлена у вигляді міцних силіконових смол, тому штукатурка має такі переваги:

 • довговічність;
 • стійкість до забруднень;
 • зчіплюваність з основою;
 • стійкість і бактеріальну стійкість;
 • еластичність.

Класифікація штукатурки за фактурою

Фактура декоративної штукатурки є виключно естетичної характеристикою. За допомогою фактури штукатурки вмілі майстри створюють шедевральні дизайнерські рішення, перетворюючи фасад будівель.

Камінцева фасадна штукатурка

Текстура камінцевої декоративної штукатурки щільно-крошкообразна. За її допомогою створюють не тільки короїдні фактури, але застосовують узорно-різьблені, барельєфні техніки. При роботі з камінцевим видом декоративної штукатурки можливе використання:

 • терки;
 • різних валиків;
 • шпателей / кельм;
 • мастихін;
 • пензликів.

Штукатурка Короїд

Декоративна штукатурка Короїд наноситься на підготовлену поверхню дрібними легкими рухами, надаючи фактурі варіацій у вигляді дощу / короїда / баранчика. З усіх фактурних варіантів Короїд найбільш популярний і найменш складний. Залежно від ліній затирання розрізняють фактуру:

 • вертикальну;
 • горизонтальну;
 • перехресну;
 • діагональну;
 • хвилеподібну;
 • кругову.

Мозаїчна декоративна штукатурка

Якщо потрібно добитися неймовірно красивою фактури фасаду, застосовують мозаїчну штукатурку. Вона являє собою прозору силікатну або силіконову основу з багатоцвіттям кам'яних вкраплень у вигляді крихти. Кам'яні гранули можуть бути різних порід, що додає особливу декоративність. Після нанесення на стіну покриття затирається до однорідності та ущільнення.

✔️19-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України
✔️оптимальний асортимент продукції
✔️гнучка система знижок
✔️професійна консультація з підбору матеріалів
✔️всі товари сертифіковані

Ми цінуємо ваш час та відкриті для співпраці!

Так, ціни на сайті актуальні. Ми щодня слідкуємо за вчасним оновленням цін на товари відповідно до змін на ринку будівельних матеріалів.
☝️Наявність товару можна дізнатись у менеджера.

Ціна на топові товари, які користуються найбільшим попитом. 

Нам важливо щоб ви були задоволені не тільки якістю товару, а й ціною, тому ми системно моніторимо ціни в інтернет просторі та формуємо для вас вигідну цінову пропозицію*. Знайшли дешевше - повідомте нам, ми надамо вам аналогічні ціни** та подарунок.

* Кількість товару обмежена.

**При порівнянні цін слід враховувати відповідність продуктів, що порівнюються, та актуальність ціни на сайті.

Ми подбаємо про підбір будматеріалів для вашого об’єкту.
Все що потрібно – це почути ваші побажання по бюджету і дізнатися параметри об’єкту.
Вам не потрібно витрачати час на вивчення переваг і цін кожного бренду. Наші спеціалісти зроблять для вас оптимальну за ціною добірку необхідних матеріалів.
Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, то завітайте в одн із наших магазинів.
Для оформлення адресних доставок просто зателефонуйте менеджеру і узгодьте з ним всі деталі замовлення🔖. 
Вартість розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від: 
💥об'єму
💥терміновості
💥виду автомобіля для перевезення
💥наявності додаткових послуг.
Ми подбаємо щоб всі матеріали були доставлені вам вчасно і в повному обсязі.
Так😉, співпрацюємо з курʼєрськими службами Нова Пошта та Delivery.
Вам потрібно надати адресу відділення перевізника та ваші контактні дані.
Вартість достав