Меню
Your Cart

Гідроізоляційні стрічки

Виробник: SHTOCK Артикул: 98862592
Сфера застосування Манжета гідроізоляційна Shtock HydroTape D82 - це водонепроникний ущільнювальний виріб, призначений для еластичної гідроізоляції місць виходу труб зі стін та підлоги у вологих приміщеннях (душових, санвузлах, ванних кімнатах) або ззовні будівель (балкони, тераси, патіо). Манжета я..
88.72 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 98862593
Сфера застосування Манжета гідроізоляційна Shtock HydroTape D82 - це водонепроникний ущільнювальний виріб, призначений для еластичної гідроізоляції місць виходу труб зі стін та підлоги у вологих приміщеннях (душових, санвузлах, ванних кімнатах) або ззовні будівель (балкони, тераси, патіо). Манжета я..
112.38 грн.
Виробник: KNAUF Артикул: 10506002
Сфера застосування Використовується спільно з гідролізоляційною мастикою КНАУФ Flachendicht для досягнення надійного ущільнення в критичних точках гідроізоляції будівлі: внутрішні/зовнішні кути; сполучення стіна/підлога; тощо. Властивостілегко приймає потрібну форму добре фіксується завдяки краях ..
457.33 грн.
Виробник: CERESIT Артикул: 10114016
Сфера застосування Стрічка Церезіт (Ceresit) СL 82 призначена для влаштування водонепроникних деформаційних швів і герметизації примикань будівельних конструкцій. Використовується для з'єднання гідроізолюючих шарів в місцях їх стиків (деформаційні шви, примикання і ін.). Гідроізолююча стрічка Ceresi..
1 911.28 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 94208681
Сфера застосування Стрічка Shtock Ultratape D82 призначена для улаштування водонепроникних деформаційних швів та герметизації примикань будівельних конструкцій. Використовується для з’єднання гідроізоляційних шарів в місцях їх примикання (деформаційні шви, примикання тощо). Може застосовуватися всер..
1 277.23 грн.
Виробник: CERESIT Артикул: 10114018
Сфера застосування Стрічка Ceresit CL 152 призначена для збільшення еластичності гідроізоляційних покриттів Ceresit CL 51, CR 66 у місцях кутів, країв, конструкційних і деформаційних швів, проходження інженерних комунікацій тощо. Забезпечує влаштування водонепроникного шару під облицюваннями з плитк..
1 044.01 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 94208682
Сфера застосування Гідроізоляційна стрічка Shtock Geoband D22 Corner V використовується для гідроізоляції кутових та стикових з’єднань стін та стель, комунікаційних вводів, випусків труб зі стін, каналізаційних та зливних трапів при виконанні керамічних облицювань на підлогах та стінах у вологих при..
97.72 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 94207321
Cфера застосування Гідроізоляційна стрічка Shtock Geoband D22 призначена для збільшення еластичності гідроізоляційних покриттів Shtock HydroStop D8 та Shtock D88 у місцях кутів, країв, конструкційних та деформаційних швів, проходження інженерних комунікацій тощо. Забезпечує влаштування водонепроникн..
627.23 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 94208679
Сфера застосування Гідроізоляційна стрічка Shtock Geoband D22 призначена для збільшення еластичності гідроізоляційних покриттів Shtock HydroStop D8 та Shtock D88 у місцях кутів, країв, конструкційних та деформаційних швів, проходження інженерних комунікацій тощо. Забезпечує влаштування водонепроникн..
2 825.33 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

✔️19-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України
✔️оптимальний асортимент продукції
✔️гнучка система знижок
✔️професійна консультація з підбору матеріалів
✔️всі товари сертифіковані

Ми цінуємо ваш час та відкриті для співпраці!

Так, ціни на сайті актуальні. Ми щодня слідкуємо за вчасним оновленням цін на товари відповідно до змін на ринку будівельних матеріалів.
☝️Наявність товару можна дізнатись у менеджера.

Ціна на топові товари, які користуються найбільшим попитом. 

Нам важливо щоб ви були задоволені не тільки якістю товару, а й ціною, тому ми системно моніторимо ціни в інтернет просторі та формуємо для вас вигідну цінову пропозицію*. Знайшли дешевше - повідомте нам, ми надамо вам аналогічні ціни** та подарунок.

* Кількість товару обмежена.

**При порівнянні цін слід враховувати відповідність продуктів, що порівнюються, та актуальність ціни на сайті.

Ми подбаємо про підбір будматеріалів для вашого об’єкту.
Все що потрібно – це почути ваші побажання по бюджету і дізнатися параметри об’єкту.
Вам не потрібно витрачати час на вивчення переваг і цін кожного бренду. Наші спеціалісти зроблять для вас оптимальну за ціною добірку необхідних матеріалів.
Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, то завітайте в одн із наших магазинів.
Для оформлення адресних доставок просто зателефонуйте менеджеру і узгодьте з ним всі деталі замовлення🔖. 
Вартість розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від: 
💥об'єму
💥терміновості
💥виду автомобіля для перевезення
💥наявності додаткових послуг.
Ми подбаємо щоб всі матеріали були доставлені вам вчасно і в повному обсязі.
Так😉, співпрацюємо з курʼєрськими службами Нова Пошта та Delivery.
Вам потрібно надати адресу відділення перевізника та ваші контактні дані.
Вартість доставки розраховується згідно умов кур'єрської служби та оплачується за рахунок отримувача.
❗️Відправлення здійснюється за попередньої оплати товару.