Меню
Your Cart

Клей для керамограніту

Виробник: KREISEL Артикул: 10601002
 Сфера застосування Клейова суміш призначена для приклеювання настінної і підлогової керамічної плитки з водопоглинанням більше 1% та розмірами не більше ніж 60х60см, а також керамограніту та штучного каменю з водопоглинанням менше 1% та розмірами не більше ніж 40х40см. Використовується для приклеюв..
285.96 грн. 243.01 грн.
Виробник: KREISEL Артикул: 10601003
Сфера застосування Високоеластична клейова суміш призначена для облицювання всіма видами настінної та підлогової плитки, у тому числі великого формату, натурального та штучного каменю (за винятком мармуру), та іншими видами плитки розміром до 100х100 см. Використовується для приклеювання плитки всер..
535.97 грн. 455.46 грн.
Виробник: KREISEL Артикул: 10601004
Сфера застосування Еластичний клей призначений для облицювання всіма видами настінної та підлогової плитки, у тому числі великого формату, натурального та штучного каменю (за винятком мармуру) після перевірки на зміну кольору при контакті з розчином та іншими видами плитки з розмірами не більше 80х8..
415.97 грн. 353.48 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610102
Сфера застосування Призначена для облицювання настінною і підлоговою плиткою з водопоглинанням від 0,1% до міцних підготовлених поверхонь всередині та зовні будівель. Властивостівисока адгезія до основи для водяних теплих підлог для сухих і вологих приміщень легка у використанніТехнічні характер..
253.42 грн.
Виробник: CERESIT Артикул: 10101047
Сфера застосування Суха суміш Ceresit CМ 14 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, в тому числі підлог із підігрівом, всередині та зовні будівель керамічними, керамогранітними плитками..
449.00 грн.
Виробник: CERESIT Артикул: 10101007
Сфера застосування Суха суміш Ceresit CМ 12 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, що не деформуються, всередині будівель керамічними, керамогранітними плитками та плитками зі штучного..
316.01 грн.
Виробник: CERESIT Артикул: 10101004
Сфера застосування Суха суміш Ceresit CМ 11 Plus призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, що не деформуються, керамічними плитками розмірами не більше ніж 50х50 см (або площею не більше ..
274.00 грн.
Клей для керамограніту та каменю Полімін (Polimin) П14 Грес-клей, 25кг
Під замовлення
Виробник: POLIMIN Артикул: 12200104
Сфера застосування Клейова сумiш призначена для закрiплення керамогранiтних облицювальних матерiалiв для стiн та пiдлоги з водопоглинанням вiд 0,2%, розмiром не бiльше 600х600мм. Доз- воляе надiйно зафiксувати облицювання на бетонних, цегляних i оштукатурених поверхнях, що не деформуються, як всеред..
135.60 грн.
Клей для плитки високоеластичний гелевий Полімін (Polimin) P25 Gelfix Super Elastic, 25кг
Під замовлення
Виробник: POLIMIN Артикул: 12200112
Сфера застосування POLIMIN P-25 Super Elastic клеюча суміш для облицювання усередині і зовні будівель плиткою будь якого розміру по всім видам поверхонь: для широкоформатних керамічних, керамогранітних та бетонних плит, розмір не більше 1000х1000 мм укладка за технологією «плитка по плитці» для си..
469.02 грн.
Клейова суміш для плитки еластична Полімін (Polimin) P24 Elastic, 25кг
Під замовлення
Виробник: POLIMIN Артикул: 12200111
Сфера застосування POLIMIN P-24 Elastic цементна полімермодифікована клеюча суміш для облицювання поверхонь плитками з натурального і штучного каменю великого формату усередині і зовні будівель. Завдяки покращенiй формулi продукт застосовують:для керамічних, керамогранітних та бетонних плиток вели..
494.09 грн.
Клейова суміш для плитки з керамограніту Полімін (Polimin) П22 Мульті-клей, 25кг
Під замовлення
Виробник: POLIMIN Артикул: 12200109
Сфера застосування Клейова суміш Полімін П-22 призначена для укладання різних облицювальних матеріалів з водопоглинанням 2% і менше (граніт, грес, кам'яне лиття), розміром не більше 600х600мм на стіни і підлогу, а також плитки на плитку (не облицьовувати по глазурованої поверхні) як зовні, так і все..
355.48 грн.
Клейова суміш для плитки швидкотвердіюча Полімін (Polimin) P27 Ultraflex, білий, 25кг
Під замовлення
Виробник: POLIMIN Артикул: 12200123
Сфера застосування POLIMIN Р-27 Ultraflex швидкотвердіюча клеюча суміш для облицювання всередині та зовні будівель плитками 800х800 мм зі скла, мозаїки, натурального, штучного каменю, мармуру, облицювання підлог з підігрівом, технологічний прохід через 6 годин. Застосовується:для приклеювання кера..
658.95 грн.
Показано з 1 по 12 із 13 (всього 2 сторінок)

Клей для керамограніту в магазині "Будівельний Двір"

Керамограніт - недорогий облицювальний матеріал: красивий, з відмінними технічними характеристиками. Керамогранитной плиткою облицьовують підлоги приватних домоволодінь і громадських будівель. Для облицювання стін керамограніт використовується рідше. Керамогранітна плитка має характерні особливості, через які її неможливо укладати на звичайний цементний розчин.

Структура керамограніта не володіє необхідною адгезією. Вона щільна і практично не поглинає воду. Цементне молочко звичайних розчинів не проникає в мікропори матеріалу. Плитка тримається слабо і часто відвалюється, незалежно від якості укладання.

Вирішити цю проблему допоможе клей плитковий для керамограніта зі спеціальними присадками, які підвищують адгезійні властивості матеріалу. Наша рекомендація: не замішуйте розчин на піску і цементі для керамогранітної плитки. Щоб плитка добре трималася на поверхні, необхідно купити клей для керамограніту. Спеціальний склад клею дозволяє домогтися надійної фіксації.

Переваги клею для керамогранітної плитки

Хоча в'яжуча речовина становить основу більшості клейових складів, клеючовими характеристиками вони зобов'язані спеціальним добавкам. Кожна добавка забезпечує посилення певних якостей:

 • Міцне з'єднання плитки зі складом забезпечується мінеральними добавками та якісним наповнювачем, що складається з митого кварцового піску та подрібненого вапняку (доломіту);
 • Полістирольні компоненти створюють міцну клейову структуру, забезпечуючи схоплювання при негативних температурах;
 • Дисперсні полімери додаються для активізації фізичних властивостей складу під час замішування сухої суміші водою;
 • Синтетичні присадки і компоненти забезпечують максимальне зчеплення з плиткою, а після остаточного твердіння, запобігають вбирання вологи.

Характеристики клею для керамогранітної плитки

Ціна клею для керамограніту вище, ніж у звичайних клейових сумішів. Це окупається технічними якостями матеріалу:

 • Високий ступінь адгезії;
 • Пластичність, що дозволяє проводити коректування положення плитки протягом 15 хв.;
 • Можливість схоплювання при негативних температурах;
 • Водостійкість;
 • Екологічна безпека;
 • Зручність у роботі;
 • Можливість використання для облицювання теплої підлоги або каміну.

Правила роботи з клеєм для керамогранітної плитки

Наносьте клей на основу спеціальним шпателем. Клей для керамограніту продається в стандартній 25-кг упаковці. Витрачається в залежності від марки, але в середньому на метр облицювання - 2-5 кг.

За умови якісної підготовки основи, товщина клейового шару не повинна перевищувати 2-5 мм. Збільшення норми витрати рекомендується при роботі з більш товстою плиткою або при влаштуванні теплої підлоги. Робота піде швидше при використанні професійного інструменту.

Простий шпатель не забезпечує необхідну якість нанесення клейової суміші ні на основі, ні на керамограніті. При роботі простим шпателем спостерігається утворення повітряних порожнин, через які керамограніт може згодом тріскатися або відвалитися.

Професійні лицювальники використовують гребінчастий шпатель, який ідеально відповідає умовам застосування клею, рекомендованим виробником. Розмір зубів шпателя виробник зазвичай вказує на упаковці.

Плитковий клей для керамограніту Ceresit, Polimin, Kreisel, Shtock

Якісні клейові суміші виробляються компаніями, які прославилися своїми якісними матеріалами. Декілька слів про лідерів рейтингу:

 • Компанією Henkel виготовляється клей для плитки Церезіт, який рекомендується для використання у вологих приміщеннях. Рекомендована товщина шва - до 10 мм. Поєднує в собі чудову еластичність та високу ступінь адгезії;
 • Професійні плиточники обгрунтовано вважають ідеальним клей Kreisel 105 для керамограніта. Норми витрат дозволять заощадити суміш при облицюванні стін та підлоги;
 • При роботі з великорозмірним керамогранітом рекомендується потужний клей П-22 Polimin. Завдяки унікальній пластичності, він дуже зручний в роботі;
 • Посилений клей для керамогранітних плитки Shtock, поставляється в мішках 25 кг. Призначений для керамогранітної плитки розміром не більше 40 х 40 см для внутрішніх робіт.

✔️19-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України
✔️оптимальний асортимент продукції
✔️гнучка система знижок
✔️професійна консультація з підбору матеріалів
✔️всі товари сертифіковані

Ми цінуємо ваш час та відкриті для співпраці!

Так, ціни на сайті актуальні. Ми щодня слідкуємо за вчасним оновленням цін на товари відповідно до змін на ринку будівельних матеріалів.
☝️Наявність товару можна дізнатись у менеджера.

Ціна на топові товари, які користуються найбільшим попитом. 

Нам важливо щоб ви були задоволені не тільки якістю товару, а й ціною, тому ми системно моніторимо ціни в інтернет просторі та формуємо для вас вигідну цінову пропозицію*. Знайшли дешевше - повідомте нам, ми надамо вам аналогічні ціни** та подарунок.

* Кількість товару обмежена.

**При порівнянні цін слід враховувати відповідність продуктів, що порівнюються, та актуальність ціни на сайті.

Ми подбаємо про підбір будматеріалів для вашого об’єкту.
Все що потрібно – це почути ваші побажання по бюджету і дізнатися параметри об’єкту.
Вам не потрібно витрачати час на вивчення переваг і цін кожного бренду. Наші спеціалісти зроблять для вас оптимальну за ціною добірку необхідних матеріалів.
Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, то завітайте в одн із наших магазинів.
Для оформлення адресних доставок просто зателефонуйте менеджеру і узгодьте з ним всі деталі замовлення🔖. 
Вартість розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від: 
💥об'єму
💥терміновості
💥виду автомобіля для перевезення
💥наявності додаткових послуг.
Ми подбаємо щоб всі матеріали були доставлені вам вчасно і в повному обсязі.
Так😉, співпрацюємо з курʼєрськими службами Нова Пошта та Delivery.
Вам потрібно надати адресу відділення перевізника та ваші контактні дані.
Вартість доставки розраховується згідно умов кур'єрської служби та оплачується за рахунок отримувача.
❗️Відправлення здійснюється за попередньої оплати товару.