Меню
Your Cart

Ондулін

Виробник: ONDULINE Артикул: 14119001
Галузь застосування Гребенева планка зелена необхідна для логічного і красивого завершення в найвищій горизонтальній точці скату (коньок/гребінь) і оформлення ребра даху. Щоб правильно монтувати гребінь, необхідно ознайомитись з інструкцією по монтажу. Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдесяти..
261.30 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119002
Галузь застосування Гребенева планка коричнева необхідна для логічного і красивого завершення в найвищій горизонтальній точці скату (коньок/гребінь) і оформлення ребра даху. Щоб правильно монтувати гребінь, необхідно ознайомитись з інструкцією по монтажу. Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдес..
261.30 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119003
Галузь застосування Гребенева планка червона необхідна для логічного і красивого завершення в найвищій горизонтальній точці скату (коньок/гребінь) і оформлення ребра даху. Щоб правильно монтувати гребінь, необхідно ознайомитись з інструкцією по монтажу. Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдесят..
261.30 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119008
Галузь застосування Ондулін лист зелений - легкий, надійний і недорогий покрівельний матеріал, що підходить як для влаштування нової покрівлі, так і для відновлення старих дахів. Випускається в листах, які зовні нагадують шифер. Ондулін - покриття для даху, здатне прослужити не один десяток років, н..
533.41 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119009
Галузь застосування Ондулін лист коричневий - легкий, надійний і недорогий покрівельний матеріал, що підходить як для влаштування нової покрівлі, так і для відновлення старих дахів. Випускається в листах, які зовні нагадують шифер. Ондулін - покриття для даху, здатне прослужити не один десяток років..
536.18 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119010
Галузь застосування Ондулін лист червоний - легкий, надійний і недорогий покрівельний матеріал, що підходить як для влаштування нової покрівлі, так і для відновлення старих дахів. Випускається в листах, які зовні нагадують шифер. Ондулін - покриття для даху, здатне прослужити не один десяток років, ..
536.18 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119015
Галузь застосування Цвяхи зелені - спеціальні цвяхи для листів Ондулін. Мають довжину 75мм та діаметр 3,55мм. З пластиковою головкою в колір основного покрівельного листа. ВластивостіОригінальні цвяхи Ондулін Оптимальний розмір Пластикова шапочкаТехнічні характеристикиБренд: ONDULINE Тип: Цвях..
180.70 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119016
Галузь застосування Цвяхи коричневі - спеціальні цвяхи для листів Ондулін. Мають довжину 75мм та діаметр 3,55мм. З пластиковою головкою в колір основного покрівельного листа. ВластивостіОригінальні цвяхи Ондулін Оптимальний розмір Пластикова шапочкаТехнічні характеристикиБренд: ONDULINE Тип: Ц..
180.70 грн.
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119017
Галузь застосування Цвяхи червоні - спеціальні цвяхи для листів Ондулін. Мають довжину 75мм та діаметр 3,55мм. З пластиковою головкою в колір основного покрівельного листа. ВластивостіОригінальні цвяхи Ондулін Оптимальний розмір Пластикова шапочкаТехнічні характеристикиБренд: ONDULINE Тип: Цвя..
180.70 грн.
Чипець черепиця коричневий Ондулін (Ondulin) 1030 мм
Очікується
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119022
Галузь застосування Чипець черепиця коричневий Ондулін - необхідний для оформлення фронтонів (торців) даху. Щоб правильно його монтувати, необхідно ознайомитись з інструкцією по монтажу. Також Чипець можна використовувати для оформлення ребер покрівель. Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдесят..
218.40 грн.
Гребінь сланець Ондулін (Ondulin) 1000 мм
Під замовлення
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119007
Галузь застосування Гребенева планка сланець необхідна для логічного і красивого завершення в найвищій горизонтальній точці скату (коньок/гребінь) і оформлення ребра даху. Щоб правильно монтувати гребінь, необхідно ознайомитись з інструкцією по монтажу. Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдесят..
261.30 грн.
Гребінь черепиця зелений Ондулін (Ondulin) 1000 мм
Під замовлення
Виробник: ONDULINE Артикул: 14119004
Галузь застосування Гребенева черепиця зелена необхідна для логічного і красивого завершення в найвищій горизонтальній точці скату (коньок/гребінь) і оформлення ребра даху. Щоб правильно монтувати гребінь, необхідно ознайомитись з інструкцією по монтажу. Покрівельний матеріал Ондулін більше п'ятдеся..
261.30 грн.
Показано з 1 по 12 із 27 (всього 3 сторінок)

✔️19-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України
✔️оптимальний асортимент продукції
✔️гнучка система знижок
✔️професійна консультація з підбору матеріалів
✔️всі товари сертифіковані

Ми цінуємо ваш час та відкриті для співпраці!

Так, ціни на сайті актуальні. Ми щодня слідкуємо за вчасним оновленням цін на товари відповідно до змін на ринку будівельних матеріалів.
☝️Наявність товару можна дізнатись у менеджера.

Ціна на топові товари, які користуються найбільшим попитом. 

Нам важливо щоб ви були задоволені не тільки якістю товару, а й ціною, тому ми системно моніторимо ціни в інтернет просторі та формуємо для вас вигідну цінову пропозицію*. Знайшли дешевше - повідомте нам, ми надамо вам аналогічні ціни** та подарунок.

* Кількість товару обмежена.

**При порівнянні цін слід враховувати відповідність продуктів, що порівнюються, та актуальність ціни на сайті.

Ми подбаємо про підбір будматеріалів для вашого об’єкту.
Все що потрібно – це почути ваші побажання по бюджету і дізнатися параметри об’єкту.
Вам не потрібно витрачати час на вивчення переваг і цін кожного бренду. Наші спеціалісти зроблять для вас оптимальну за ціною добірку необхідних матеріалів.
Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, то завітайте в одн із наших магазинів.
Для оформлення адресних доставок просто зателефонуйте менеджеру і узгодьте з ним всі деталі замовлення🔖. 
Вартість розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від: 
💥об'єму
💥терміновості
💥виду автомобіля для перевезення
💥наявності додаткових послуг.
Ми подбаємо щоб всі матеріали були доставлені вам вчасно і в повному обсязі.
Так😉, співпрацюємо з курʼєрськими службами Нова Пошта та Delivery.
Вам потрібно надати адресу відділення перевізника та ваші контактні дані.
Вартість доставки розраховується згідно умов кур'єрської служби та оплачується за рахунок отримувача.
❗️Відправлення здійснюється за попередньої оплати товару.