Меню
Your Cart

Шнури розмічувальні

Висок каменяра з пластиною для кріплення, 100 гр
Розпродаж
Виробник: FAVORIT Артикул: 10704773
Сфера застосування Висок малярський, металевий, довжина шнура 3 м. Використовується для перевірки і розмітки вертикальних поверхонь. Технічні характеристикиТип: висок ..
68.31 грн. 60.27 грн.
Виробник: FAVORIT Артикул: 10704774
Сфера застосування Схил малярський, металевий, довжина шнура 3 м. Використовується для перевірки і розмітки вертикальних поверхонь. Технічні характеристикиТип: висок ..
204.61 грн.
Виробник: YOSHIMOTO Артикул: 107047012
Сфера застосування Використовується для розмітки рівня фундаменту та цегляної кладки. Властивостіне розтягується не просідає під дією вологи, але дуже жорстка на відміну від розмічального шнура межа міцності на розрив 320НТехнічні характеристикиДовжина: 100 м.пог. ..
109.25 грн.
Виробник: STANLEY Артикул: 10704725
Сфера застосування Комплект з шнура розмічального в корпусі ОРР і флакона крейдяного порошку. Закріплення гачка на корпусі. Високоміцний корпус з АБС-пластика для тривалого терміну служби. Відкидна рукоятка для змотування шнура фіксується в корпусі. Отвір із механізмом розсування для швидкого і прос..
229.56 грн.
Виробник: STANLEY Артикул: 10704720
Сфера застосування Спеціальний крейда для забезпечення гарної адгезії і високої помітності. Погана розчинність в воді. Висока стійкість до атмосферних умов. Синій: для всіх завдань (для внутрішніх і зовнішніх робіт). Технічні характеристикиТип: крейдовий ..
58.68 грн.
Виробник: STANLEY Артикул: 10704721
Сфера застосування Спеціальний крейда для забезпечення гарної адгезії і високої помітності. Погана розчинність в воді. Висока стійкість до атмосферних умов. Червоний: для всіх завдань (для зовнішніх робіт). Технічні характеристикиТип: крейдовий ..
58.68 грн.
Виробник: STANLEY Артикул: 10704722
Сфера застосування Спеціальний крейда для забезпечення гарної адгезії і високої помітності. Погана розчинність в воді. Висока стійкість до атмосферних умов. Червоний: для всіх завдань (для зовнішніх робіт). Технічні характеристикиТип: крейдовий ..
66.42 грн.
Виробник: YOSHIMOTO Артикул: 107047013
Сфера застосування Розмічальний шнур Yoshimoto - призначений для нанесення прямих ліній великої протяжності на будівельних конструкціях. Також пристрій можна використовувати як схил. Для цього на кільці закріплюють конічний грузик. Властивостіпокритий фарбувальною сумішшю, виготовленої на основі к..
111.43 грн.
Виробник: STANLEY Артикул: 2148252
Сфера застосування Шнур розмічальний використовується при будівельних і монтажних роботах. Дозволяє намітити прямі лінії на стінах, підлогах і інших поверхнях. Для нанесення розмітки шнур витягується з корпусу, кінець встановлюється на позначці, а корпус встановлюється на другій позначці. Корпус виг..
141.72 грн.
Жилка маляра на котушці, 100 м
Під замовлення
Виробник: FAVORIT Артикул: 10704775
Сфера застосування Жилка діаметром 1мм. Не розтягується і не провисає. Помітний яскравий жовтий колір. Використовується для відбиття рівня фундаменту, кладки. Технічні характеристикиТип: Жилка трасувальна ..
116.04 грн.
Порошок крейдовий, синій Stanley, 115 г
Під замовлення
Виробник: STANLEY Артикул: 107047221
Сфера застосування Крейдяний порошок, спеціально відібраний завдяки його адгезії і яскравого насиченого кольору. Погана розчинність в воді. Висока стійкість до атмосферних умов. Технічні характеристикиТип: порошок крейдовий ..
15.75 грн.
Шнур розмічальний (котушка) Топекс, 100 м
Під замовлення
Виробник: TOPEX Артикул: 10704791
Сфера застосування Шнур розмічальний використовується при будівельних і монтажних роботах. Дозволяє намітити прямі лінії на стінах, підлогах і інших поверхнях. Технічні характеристикиДовжина шнура: 100м ..
106.08 грн.
Показано з 1 по 12 із 15 (всього 2 сторінок)

✔️19-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України
✔️оптимальний асортимент продукції
✔️гнучка система знижок
✔️професійна консультація з підбору матеріалів
✔️всі товари сертифіковані

Ми цінуємо ваш час та відкриті для співпраці!

Так, ціни на сайті актуальні. Ми щодня слідкуємо за вчасним оновленням цін на товари відповідно до змін на ринку будівельних матеріалів.
☝️Наявність товару можна дізнатись у менеджера.

Ціна на топові товари, які користуються найбільшим попитом. 

Нам важливо щоб ви були задоволені не тільки якістю товару, а й ціною, тому ми системно моніторимо ціни в інтернет просторі та формуємо для вас вигідну цінову пропозицію*. Знайшли дешевше - повідомте нам, ми надамо вам аналогічні ціни** та подарунок.

* Кількість товару обмежена.

**При порівнянні цін слід враховувати відповідність продуктів, що порівнюються, та актуальність ціни на сайті.

Ми подбаємо про підбір будматеріалів для вашого об’єкту.
Все що потрібно – це почути ваші побажання по бюджету і дізнатися параметри об’єкту.
Вам не потрібно витрачати час на вивчення переваг і цін кожного бренду. Наші спеціалісти зроблять для вас оптимальну за ціною добірку необхідних матеріалів.
Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, то завітайте в одн із наших магазинів.
Для оформлення адресних доставок просто зателефонуйте менеджеру і узгодьте з ним всі деталі замовлення🔖. 
Вартість розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від: 
💥об'єму
💥терміновості
💥виду автомобіля для перевезення
💥наявності додаткових послуг.
Ми подбаємо щоб всі матеріали були доставлені вам вчасно і в повному обсязі.
Так😉, співпрацюємо з курʼєрськими службами Нова Пошта та Delivery.
Вам потрібно надати адресу відділення перевізника та ваші контактні дані.
Вартість доставки розраховується згідно умов кур'єрської служби та оплачується за рахунок отримувача.
❗️Відправлення здійснюється за попередньої оплати товару.