Шпаклівка: купити в магазині "Будівельний Двір"
Шпаклівка (шпатлівка) - порошковий або пастоподібна суміш, яка використовується для згладжування і вирівнювання поверхні перед нанесенням оздоблювальних і малярних матеріалів. Правильно обрана шпаклівка забезпечить високу якість оздоблювальних робіт.
Склад шпаклівок залежить від типу оброблюваної поверхні і призначення. Виробники шпаклівки зацікавлені в збереженні своєї репутації і витримці високої якості матеріалу, тому ринок будматеріалів наповнений великою кількістю видів шпаклівок. До складу шпаклювальних сумішей можуть входити: гіпс, оліфа, мило, різні види клею, крейда, пластифікатори, антисептичні добавки.
Шпаклівка використовується для внутрішніх, зовнішніх робіт. У продажу є і універсальні шпаклівки, які отримали широку популярність у майстрів.
Шпаклівки на основі цементу застосовуються для зовнішніх робіт, в приміщеннях з високою вологістю. Цементна основа шпаклівки вологостійка. Використовувати такі шпаклівки для внутрішніх робіт не рекомендується, оскільки вони сірого кольору, що може проявитися на світлих тонких шпалерах.
Краще рішення для внутрішніх робіт - гіпсова шпаклівка (після висихання набуває білого кольору). До її складу входять вапно та гіпс. Популярні марки гіпсової шпаклівки: Knauf HP-Фініш, Knauf Фугенфюлер.
Ціна шпаклівки
Коли необхідно купити шпаклівку, її ціна стає визначальним критерієм для вибору матеріалу. Магазин будматеріалів "Будівельний Двір" пропонує нашим покупцям шпаклівку за низькою ціною. Вибирайте шпаклівку з нашого каталогу, уважно ознайомившись з її характеристиками і призначенням.
Ціна шпаклівки в Києві безпосередньо залежить від виробника суміші, марки, а також від самого продавця. Магазин Будівельний Двір працює з виробниками шпаклівок без посередників, що дозволяє пропонувати Вам купити шпаклівку за низькою ціною. Для оптових покупців діє спеціальна цінова пропозиція.
Стартова шпаклівка
Перший етап малярних робіт починається зі стартовою шпаклівки для вирівнювання стін. Поверхня, призначена для фарбування стін і стель, очищається від пилу, бруду і обов'язково грунтується. До початку робіт зі стартовою шпаклівкою необхідно купити грунтовку .
Після грунтування, коли грунтове покриття просохне, можна приступати безпосередньо до шпаклювання. Стартова шпаклівка змішується з водою в пропорціях, зазначених на упаковці, і перемішується електродрилем зі спеціальною насадкою. Суміш повинна мати необхідну пластичність.
Основне завдання стартового шпаклювання - грубе вирівнювання поверхні і усунення дефектів штукатурки. При виявленні тріщин в штукатурці, вони розширюються за допомогою шпаклювального ножа і затираються. Якість шпаклювання значно підвищиться, якщо під шар шпаклівки закріпити на стіні малярську сітку. Вона допоможе уникнути усадкових тріщин.
Стартову шпаклівку не слід наносити за один раз. Шпаклювальний шар не повинен бути товще 15 мм. Якщо шару шпаклівки недостатньо для повного вирівнювання поверхні, потрібно дочекатися, поки перший шар висохне, і повторити шпаклювання.
Після того, як стартова шпаклівка підсохла, проводиться шліфування поверхні. При шліфуванні стартова шпаклівка не порошить, а обсипається, що полегшує зачистку. Після якісного нанесення стартовою шпаклівки можна клеїти товсті шпалери без робіт з фінішною шпаклівкою.
Фінішна шпаклівка
Фінішна шпаклівка якісніше і пластичніше стартової, її інгредієнти - більш дрібного помолу. Тому ціна фінішної шпаклівки дорожче за стартову. Етап робіт з фінішною шпаклівкою більш відповідальний. Від результату фінішного шпаклювання та якості шпаклівки залежить зовнішній вигляд стін приміщення. Фінішна шпаклівка має свої характеристики і особливості. Для досягнення високої якості необхідно виконувати наступні рекомендації:
- Так як фінішна шпаклівка сохне швидко, не слід готувати більше 5 кг суміші за один раз;
- Використовуйте для розведення фінішної шпаклівки тільки чисту тару і воду;
- Для роботи потрібні два шпателя: великий і малий. З відра суміш беруть малим, укладають її на великий шпатель, і вже їм наносять на стіну;
- У кожного майстра персональна техніка нанесення складу. Рухи шпателя можуть проводитися по горизонталі і вертикально. Характерні техніки нанесення фінішної штукатурки мають свої назви: Ялинка, Зигзаг, Букет.
- Підготовка площині покриття перевіряється металевим правилом;
- Для шпаклівки кутів використовують фасонний кутовий шпатель;
- Для чистового шліфування необхідна сітка з алмазним напиленням або шліфмашинка. Після шліфування стіна пилососиться і грунтується.
Фахівці Будівельний Двір рекомендують купувати стартову і фінішну шпаклівку одного виробника. Це дозволить домогтися цілісності всіх шарів шпаклівки.
Застосування і значення шпаклівки в будівництві
Тільки за допомогою шпаклівки можна приховати нерівності, горбики, вади штукатурки. Якщо проігнорувати вимоги будівельних правил і нанести шар фарби без шпаклювання, - можна відразу помітити прояв на стіні всіх дефектів штукатурних робіт.
Шпаклювання - необхідна технологічна операція! Деякі важливі функції шпаклівки:
- Шпаклювальний шар забезпечує зчеплення як з поверхнею стіни, так і з фарбувальним складом, надійно поєднуючи їх між собою;
- Після шпаклювання на стіні не залишається дефектів і нерівностей;
- Гладка поверхня дозволяє знизити витрату дорогої фарби.
Щоб процес шпаклювання відбувався без ускладнень, якісна шпаклівка повинна бути еластичною, дрібно зернистої.