Меню
Your Cart

Клей термостійкий

Виробник: POLIMIN Артикул: 12200102
Сфера застосування Клейова суміш Полімін П-11 призначена для укладання керамічних облицювальних матеріалів на печі, каміни, «теплі» підлоги, а також для облицювання бетонних, цегляних та інших недеформівних підстав облицювальними матеріалами з водопоглинанням не менш 1%, всередині і зовні будинків. ..
237.00 грн. 173.56 грн.
Виробник: SHTOCK Артикул: 10610104
Сфера застосування Термостійкий клей Шток (Shtock) призначений для кладки камінів та печей, а також для їх облицювання плиткою. Рекомендується для облицювання підлоги з підігрівом. Стійкий до навантажень та перепадів температур до 1000°C. Перед застосуванням необхідно ознайомитись з інструкцією і чі..
355.11 грн.
Виробник: ARTISAN Артикул: 10802021
Сфера застосування Суміш призначена для кріплення керамічних, бетонних, клінкерних плиток, а також плиток зі штучного граніту, кахлю, мозаїки розміром не більше 300х300 мм на стіни та підлогу з високою температурою нагріву (до 180 °С) усередині приміщень. Для міцних цегляних, цементно-піщаних, цемен..
277.65 грн.
Виробник: МВКО Артикул: 10401040
Сфера застосування Суміші вогнетривкі для кладки печей Мертель шамотний - це спеціальна вогнетривка суміш, необхідна для того, щоб пов'язувати вогнетривкі вироби в кладці і заповнювати шви. Мертель шамотний (вогнетривкий) - суха термостійкий суміш, призначена для приготування розчину. Застосовується..
167.91 грн.
Клей для плитки Артісан С-118 Supertermofix, 20 кг
Передзамовлення
Виробник: ARTISAN Артикул: 10802023
Сфера застосування Суміш призначена для кріплення керамічних, бетонних, клінкерних плиток, а також плиток зі штучного граніту, кахлю, мозаїки розміром не більше 600?600 мм на стіни та підлогу з високою температурою нагріву (до 180 ° С) усередині та зовні приміщень. Для міцних цегляних, цементно-піща..
268.62 грн.
Клей для плитки Момент Термостійкий, 25 кг
Нема в наявності
Виробник: MOМЕНТ Артикул: 10101024
Сфера застосування Клей для плитки «Термостійкий» ТМ «Момент» призначений для облицювання міцних вертикальних і горизонтальних бетонних і цементно-піщаних поверхонь, цоколів, терас, балконів, підлог з підігрівом керамічною і керамогранітною плиткою, а також плиткою з натурального та штучного каменю ..
199.50 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Термостійкий клей для плитки

Термостійкий клей - інноваційна еластично-клейова суха суміш з високими характеристиками міцності в умовах термоактивності. Відноситься до класу силікатів і має в базовій основі рідке скло та каолін, клеюча суміш витримує від -30 до +170 і вище.

Діапазон температур залежить від марки, бренда-виробника і робить можливим використання клейової суміші як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Термостійкий клей: склад і застосування

Максимальний термостійкий ефект досягається завдяки особливому складу, в який входять:

 • мінеральні наповнювачі (каолін / пісок);
 • цемент;
 • синтетичні пластифікатори;
 • модифікатори-полімери.

Маючи чудові видові характеристики, термоклей ідеально підходить для облицювання плиткою (клінкерної, керамічної, шамотної, керамогранітної), натуральним / штучним каменем та іншими матеріалами. Використовується для облицювання:

 • камінів;
 • димоходів;
 • печей (включаючи шамотні, муфельні);
 • теплих підлог.

Включені до складу полімерні добавки вимагають дотримання основних правил застосування цієї суміші в якості плиткового клею.

Як проводити роботи з термостійким клеєм

Збираючись використовувати термостійкий клей для плитки, завчасно проводимо попередні роботи.

Підготовка поверхні

Якщо поверхня недавно була покрита цементною штукатуркою, тоді до моменту укладання плитки має пройти не менше 4 тижнів.

Основа під обклеювання обов'язково повинна бути:

 • очищена від напливів, фарби, старої штукатурки;
 • знепилена;
 • перевірена на міцність (слабкі місця / нерівності зачищаються і закладаються розчином);
 • знежирена;
 • обов'язково загрунтована.

Розведення клейкої суміші

Термостійкий клей для плитки під час укладання вимагає обов'язкового дотримання температурного режиму в діапазоні від +5 до +30. Найбільш прийнятною буде температура +20, а вологість 55%. Загальновизнано, що при таких показниках клеюча суміш відповідає заявленим характеристикам.

Різні марки клею мають несуттєві відмінності в алгоритмі проведення робіт та час вистоювання приклеєною плитки, але в цілому технологія ідентична.

Суха суміш розмішується водою до однорідності. Найкраще це зробити дрилем зі спецнасадкой, вистоюється вказаний в інструкції час і перемішується знову. Воду слід використовувати чисту, температурою +15 ... +20. Клей готовий до експлуатації і повинен бути використаний у відведений час.

Застереження! Включення до складу цементу при додаванні води дає сильну лужну реакцію. Тому намагайтеся уникати попадання розчину на відкриті ділянки шкіри та слизову.

Видові переваги термостійкого клею

Термостійкий клей має низку цінних якостей:

 1. Екологічність передбачає низький рівень токсичності. При високих температурах нагрівання основи не виділяються токсичні речовини і відсутні неприємні чи різкі запахи.
 2. Температурна стійкість.
 3. Технологічна стабільність.
 4. Хімічна стійкість.
 5. Швидке висихання.
 6. Хороші адгезійні властивості.
 7. Достатня еластичність і пластичність.
 8. Водонепроникність.
 9. Невеликі витрати суміші.
 10. Нескладність застосування без залучення кваліфікованих фахівців.
 11. Адекватна ціна.
 12. Високий рівень утримання облицювальних матеріалів.

Зареєструйтесь на сайті і гарантовано💯 отримаєте знижку 3%👍.
Також, в нас діє акція🔥«Вимагай знижку»🔥. Скажіть нашому менеджеру чарівну фразу «Хочу знижку» та отримайте до 30%🙈 на товари🙌. Отримати знижку

🎯 16-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України
🎯 оптимальний асортимент продукції
🎯 гнучка система знижок
🎯 професійна консультація з підбору матеріалів
🎯 всі товари сертифіковані
Ми 🧡 своїх клієнтів❗️

Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, то завітайте в одне з наших представництв🚙
Для оформлення адресних доставок просто зателефонуйте менеджеру☎️ і узгодьте з ним всі деталі замовлення🔖. 
Вартість розраховується💵 індивідуально для кожного замовлення і залежить від 
📌об'єму
📌терміновості
📌виду автомобіля для перевезення та
📌наявності додаткових послуг.
Потрібно відправити кур'єрською службою, - теж не проблема 😉

Не сумуйте🙏
Ми Вас чудово розуміємо, бо ремонт така штука🙈 там мішочок докупити, там лист гіпсокартону, а сума виросла в геометричній прогресії📈
Скористайтесь кредитом на будівельні матеріали☝️
Всі деталі можна взнати зателефонувавши менеджеру ☎️ або на сайті в розділі Кредит ✍🏻