Меню
Your Cart

Зварювальне обладнання

Балон газовий 1-разовий з різьбою Вірок (Virok), для плит/кемпінгу, 500г
Розпродаж
Виробник: VIROK Артикул: 98868371
Сфера застосування Картридж різьбовий VIROK 44V155 - гвинтовий балон із газом, який застосовується для газових приладів, у яких використовуються картриджі. Виготовлений за технологією подвійного контролю якості, корпус складається з міцних сучасних матеріалів. Об'єм газу в даному картриджі дозволить..
393.12 грн. 336.96 грн.
Виробник: VIROK Артикул: 94210590
Сфера застосування Газовий балон Polax сумісний із усіма газовими приладами, які оснащені відповідним цанговим кріпленням: газові плити, пальники, паяльні лампи. Ідеально підходить для походів на природу, розігріву їжі, вугілля, паяння кольорових металів тощо. Завдяки оптимально підібраній газовій с..
98.78 грн.
Виробник: ПАТОН Артикул: 98863399
Сфера застосування Патон ВДИ 160Е зварювальний інвертор призначений для зварювання металевих труб, димоходів, водостоків з нержавіючої сталі, теплиць, навісів і багато іншого. З інвертором можна використовувати різні види електродів: АНО, ЦЛ, ОЗЛ, АНО і ін. Властивостіекологічний і економний - низ..
5 058.85 грн.
Виробник: FORTE Артикул: 2148212
Сфера застосування Затискач маси Forte H-2003А - це невеликий виріб із спеціального неокисляючого сплаву. Призначений для приєднання нульового проводу до зварювальних виробів або з'єднання зварювального кабелю із заземленням. Його конструкція здатна витримувати зварювальний струм з силою до 300 Ампе..
79.46 грн.
Виробник: FORTE Артикул: 2145692
Сфера застосування Затискач маси Forte H-3500 - це невеликий виріб із спеціального неокисляючого сплаву. Призначений для приєднання нульового проводу до зварювальних виробів або з'єднання зварювального кабелю із заземленням. Його конструкція здатна витримувати зварювальний струм з силою до 500 Ампер..
218.22 грн.
Виробник: STURM Артикул: 94208722
Сфера застосування Зварювальний кабель багатожильний застосовується при виконанні робіт методом зварки для живлення ручних, автоматичних та напівавтоматичних установок. Властивостівисокі показники допустимих електронагрузок підвищена гнучкість, стійкість до стискає і розтягують впливів, пожежна бе..
284.40 грн.
Виробник: STURM Артикул: 94208720
Сфера застосування Розетка кабельна 10-25 мм призначена для максимально безпечного з'єднання зварювальних кабелів між собою. Байонетноє з'єднання розетки ISQ0090 і вилки ISQ0070 (при з'єднанні кабелів) забезпечує швидке і надійне кріплення струмопровідних елементів один до одного. Властивостізабез..
59.16 грн.
Виробник: STURM Артикул: 94208721
Сфера застосування Розетка кабельна 35-50 мм призначена для максимально безпечного з'єднання зварювальних кабелів між собою. Байонетноє з'єднання розетки ISQ0090 і вилки ISQ0070 (при з'єднанні кабелів) забезпечує швидке і надійне кріплення струмопровідних елементів один до одного. Властивостізабез..
110.93 грн.
Виробник: STURM Артикул: 94208718
Сфера застосування Розетка кабельна 10-25 мм призначена для максимально безпечного з'єднання зварювальних кабелів між собою. Байонетноє з'єднання розетки ISQ0090 і вилки ISQ0070 (при з'єднанні кабелів) забезпечує швидке і надійне кріплення струмопровідних елементів один до одного. Властивостізабез..
56.20 грн.
Виробник: STURM Артикул: 94208719
Сфера застосування Розетка кабельна 35-50 мм призначена для максимально безпечного з'єднання зварювальних кабелів між собою. Байонетноє з'єднання розетки ISQ0090 і вилки ISQ0070 (при з'єднанні кабелів) забезпечує швидке і надійне кріплення струмопровідних елементів один до одного. Властивостізабез..
86.23 грн.
Виробник: VOREL Артикул: 94209614
Сфера застосування Каніфоль для пайки VOREL - виготовлена з соснової смоли. Застосовується в електроніці, як флюс при пайку. Також в якості бази для флюсу (25% розчину ізопропіловий спирт). Упаковка 45 грам. Властивостідопомагають працювати в побутових і хобі-майстерніТехнічні характеристикиВа..
70.56 грн.
Виробник: VIROK Артикул: 98867375
Сфера застосування Клей холодна зварка - призначений для проведення швидкого ремонту таких матеріалів, як метали, дерево і пластмаси. У побуті холодне зварювання рекомендується для ремонту сантехніки, меблів, акваріумів, інструментів. Властивостідозволяє швидко і якісно зупинити протікання води чу..
95.76 грн.
Показано з 1 по 12 із 26 (всього 3 сторінок)

✔️19-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів України
✔️оптимальний асортимент продукції
✔️гнучка система знижок
✔️професійна консультація з підбору матеріалів
✔️всі товари сертифіковані

Ми цінуємо ваш час та відкриті для співпраці!

Так, ціни на сайті актуальні. Ми щодня слідкуємо за вчасним оновленням цін на товари відповідно до змін на ринку будівельних матеріалів.
☝️Наявність товару можна дізнатись у менеджера.

Ціна на топові товари, які користуються найбільшим попитом. 

Нам важливо щоб ви були задоволені не тільки якістю товару, а й ціною, тому ми системно моніторимо ціни в інтернет просторі та формуємо для вас вигідну цінову пропозицію*. Знайшли дешевше - повідомте нам, ми надамо вам аналогічні ціни** та подарунок.

* Кількість товару обмежена.

**При порівнянні цін слід враховувати відповідність продуктів, що порівнюються, та актуальність ціни на сайті.

Ми подбаємо про підбір будматеріалів для вашого об’єкту.
Все що потрібно – це почути ваші побажання по бюджету і дізнатися параметри об’єкту.
Вам не потрібно витрачати час на вивчення переваг і цін кожного бренду. Наші спеціалісти зроблять для вас оптимальну за ціною добірку необхідних матеріалів.
Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, то завітайте в одн із наших магазинів.
Для оформлення адресних доставок просто зателефонуйте менеджеру і узгодьте з ним всі деталі замовлення🔖. 
Вартість розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від: 
💥об'єму
💥терміновості
💥виду автомобіля для перевезення
💥наявності додаткових послуг.
Ми подбаємо щоб всі матеріали були доставлені вам вчасно і в повному обсязі.
Так😉, співпрацюємо з курʼєрськими службами Нова Пошта та Delivery.
Вам потрібно надати адресу відділення перевізника та ваші контактні дані.
Вартість доставки розраховується згідно умов кур'єрської служби та оплачується за рахунок отримувача.
❗️Відправлення здійснюється за попередньої оплати товару.